Оцінка квартири в Києві

ocnka-kvartiri-v-kivОцінка квартири в Києві

Ця стаття не буде розповідати, про те, скільки коштує така робота, як складно її виконувати, та іншу інформацію такого типу. В цій статті ми розповімо як самому визначити вартість потрібної нам квартири в Києві, а також в будь якій іншій точці України.

Що нам потрібно для проведення экспертной оценки имущества, оценки квартиры? Нам необхідно мати будь який гаджет із доступом до інтернету і все! Техніка із доступом до мережі інтернет у нас є, отож перейдемо до визначення ринкової вартості потрібного нам об’єкту.

Спочатку проаналізуємо, що у нас за об’єкт оцінки, визначимо тип нерухомості (первинний ринок чи вторинний ринок), скільки кімнат, яка загальна площа, поверховість, стан внутрішнього оздоблення об’єкта оцінки, та найголовніше – це місце розташування – вулиця, номер будинку, район, мікрорайон.

Визначивши «локейшн», місце розташування нашого об’єкту, перейдемо до правильного підбору об’єктів порівняння, за допомогою яких, ми визначимо вартість одного квадратного метру, а потім і вартість нашого житла. Об’єкти порівняння мають бути максимально наближеними за всіма вище наведеними характеристиками. Загальна площа бажано щоб не відрізнялася більше, як на 10-15 кв.м, а місце розташування було максимально подібним. Будинок, в якому буде розташовано об’єкт порівняння, має бути схожим за проектом, матеріалом конструктивних елементів із будинком, в якому розташована оцінювана квартира. Тобто, якщо у нас «хрущівка» або «сталінка», то в таких будинках потрібно підбирати аналоги.

Кількість аналогів має бути приблизно від чотирьох до п’яти. Якщо кількість аналогів обмежена, то достатньо буде і трьох. Підібравши потрібну кількість аналогів, провівши всі коригування, якщо вони потрібні, обов’язково коригуємо вартість на торг. Поправка на торг сьогодні складає від -5% до -15%. Коефіцієнт торгу зріс, так як погіршилася економічна ситуація в країні, що негативно вплинуло на ринок нерухомості в Україні.

Багато корисної інформації щодо експертної оцінки можна знайти на сайті оціночної компанії Хорив!

Маючи вартість одного квадратного метру потрібного нам майна, ми можемо цю вартість помножити на площу нашої оцінюваної квартири. Ось ми і визначили ринкову вартість. Ясно, що якщо Вам потрібно отримати біль точний результат, то Вам потрібно замовити роботу в оцінювачів-експертів, вони проведуть більш детальні та точні розрахунки.

Якщо Вам потрібно оцінити наприклад автомобіль, обладнання або сільськогосподарську техніку: запчастини до комбайнів, тракторів, пресів, станки, сільськогосподарську техніку, то радимо завітати до сайту компанії http://ru.khorivagroteh.in.ua/ ХоривАгроТех.

 

 

Post Author: admin